Prohlédnuté hotely

Najděte si hotel

Hotel Zur Heidschnucke 4****, Asendorf

Snadná online rezervace Hotel Zur Heidschnucke a dalších hotelů, penzionů, apartmánů, hostelů v obci Asendorf bez rezervačních poplatků.

V našem rezervačním systému si můžete velice jednoduše zarezervovat pokoj, či ubytování v(e) Hotel Zur Heidschnucke (Hotely), ubytování Asendorf, ale i ubytování na celém světě.

Věnujte pozornost #Podmínkám placení zálohy a Storno podmínkám# v(e) Hotel Zur Heidschnucke. Každý pokoj, či ubytovací jednotka Hotel Zur Heidschnucke může míti tyto podmínky různé.

Po zadání datumů příjezdu a odjezdu se Vám zobrazí pouze dostupné (volné) pokoje, či ubytovací jednotky nebo informace o vyprodání. Podle názvu pokoje, či ubytování vidíte o jakou ubytovací jednotku Hotel Zur Heidschnucke se jedná.

Ceny jsou za celou ubytovací jednotku (například za pokoj, vilu nebo několika pokojový apártman) za celé zvolené období a pro uvedený počet lidí. Rezervujte Hotel Zur Heidschnucke vždy s předstihem a co nejdříve, ať Vás nepředběhne někdo rychlejší.

7.7

Hotel Zur Heidschnucke 4**** (Hotely), Asendorf

Zum Auetal 14, Asendorf, Německo (Zobrazit hotel na mapě)

Hotel Zur Heidschnucke
Hotel Zur Heidschnucke 1Hotel Zur Heidschnucke 2Hotel Zur Heidschnucke 3Hotel Zur Heidschnucke 4Hotel Zur Heidschnucke 5Hotel Zur Heidschnucke 6Hotel Zur Heidschnucke 7Hotel Zur Heidschnucke 8Hotel Zur Heidschnucke 9Hotel Zur Heidschnucke 10Hotel Zur Heidschnucke 11Hotel Zur Heidschnucke 12Hotel Zur Heidschnucke 13Hotel Zur Heidschnucke 14

This stylish and traditional hotel in the town of Asendorf, to the north of Lüneburg heath, offers guests a whole host of fine comforts.

Come and enjoy a relaxing stay here while letting yourself be pampered to the full. Treat yourself to a relaxing massage or a range of cosmetic treatments in our spacious spa and beauty facilities. Go for a swim in the indoor pool, relax in the solarium and sip some fresh juices in the health bar.

The classy ambience of the hotel atrium together with the function rooms provide the ideal venue to hold conferences, or celebrate events and occasions of all kinds.

Pro zobrazení dostupnosti a cen pokojů, zadejte datum příjezdu a odjezdu

Hotelová zařízení (Hotel Zur Heidschnucke)

Aktivity

Pěší turistika, Cyklistika

Jídlo a pití

Snídaně do pokoje, Bar, Restaurace (à la carte)

Bazén a wellness

Krytý bazén, Masáže, Lázně a wellness, Bazén

Služby na recepci

Trezor, Denní tisk

Společné prostory

Terasa, Zahrada

Služby pro rodiny a zábava

Dětské hřiště

Úklidová služba

Čištění bot

Zázemí pro business

Fax/kopírka, Společenské prostory

Různé

Nekuřácké pokoje, Prostor pro kuřáky, Pokoj pro alergiky, Topení, Výtah, Svatební apartmá, Rodinné pokoje

Obecné podmínky (Hotel Zur Heidschnucke)

Příjezd od 14:00

Odjezd do 11:00

Kreditní karty akceptované hotelem

American Express, Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, JCB, Maestro, EC-Card

Pro další informace zvolte datum svého příjezdu a odjezdu

Důležité informace (Hotel Zur Heidschnucke)

Informujte prosím Hotel Zur Heidschnucke o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Tuto informaci můžete napsat do políčka pro zvláštní požadavky při rezervaci nebo se obraťte přímo na ubytování. Kontaktní údaje jsou uvedeny v potvrzení rezervace.